Recent posts

are mistaken. canpampers synonimyabout such yet

Rozerwał paczkę pampersów i wypchał sobie nimi koszulę, aż brzuch wydął mu się jak u cyrkowego grubasa. Synonimy słowa "Pampers" w słowniku polski pochłaniacz, pielucha to najpopularniejsze synonimy "Pampers" w tezaurusie polski. Pampers to inaczej pampers pot. Byłabym w pampersach. Zo­sta­ły one wy­świe­tlone od­dziel­nie. Nie będę siedział zaśliniony, ciasno obwiązany pampersem dla dorosłych, bez żadnego pielęgniarza w pobliżu. To tak, jakby Matka Teresa zaczęła chodzić łysym kolesiem w pampersach. Gramatyka i deklinacja Pampers Declension of pampers singular plural nominative pampers pampersy genitive pampersa pampersów dative pampersowi pampersom accusative pampersa pampersy instrumental pampersem pampersami locative pampersie pampersach vocative pampersie pampersy. Syn ma sraczkę, żona kazała mi kupić Pampersy. Wygląda jakby dopiero co wyrosła z pampersów. Znaczenia i definicje "Pampers" młody, niedoświadczony, zadufany w sobie dziennikarz pieluszka z majtkami do jednorazowego użytku Jednorazowa pieluszka zamiast pieluchy pot. Zbyt długo na niego czekałam, żeby wypuścić go na salony w pampersach. Ale mam pampersy! Pampers to inaczej japiszon. Przykładowe zdania z " Pampers ".

tena comfort maxi pieluchy anatomiczne 28 sztuk

Tommee Tippee 42252586 Butelki do karmienia

Odmiana Odmieniaj. Pluska się i piszczy z radości, a potem otrzymuje pierwszą w życiu pieluszkę Pampers. Dla inte­resu­ją­cego Cię słowa zna­leź­liśmy sy­no­nimy lub gru­py wy­ra­zów bli­sko­zna­cznych o 3 róż­nych ka­tego­riach zna­cze­nio­wych lub używane w innych kontekstach. Syn ma sraczkę, żona kazała mi kupić Pampersy. Ty założyłeś mi tego pampersa?

PAMPERS inaczej

Syn ma sraczkę, żona kazała mi kupić Pampersy. Pampers to inaczej pampers pot. Pluska się i piszczy z radości, a potem otrzymuje pierwszą w życiu pieluszkę Pampers. Stare sitcomy i zmienianie pampersów. Rozerwał paczkę pampersów i wypchał sobie nimi koszulę, aż brzuch wydął mu się jak u cyrkowego grubasa. Ty założyłeś mi tego pampersa? Ale mam pampersy! Carter zmienia pampersy. Lepiej zacznij oszczędzać każdego centa, dziesiątkę i ćwierćdolarówkę. Czemu wyglądasz, jakbyś się porobił w pampersa?

PAMPERS synonim

  • Syn ma sraczkę, żona kazała mi kupić Pampersy.
  • Stare sitcomy i zmienianie pampersów.
  • Patrzę, jak Wanda obwąchuje pampersa.
  • LR Zakupiłam dla Kate kolejne dwadzieścia ton pampersów.
  • Komentarze - słowa - synonim.
  • Pampers to inaczej japiszon.

Pampers w słowniku polski. Znaczenia i definicje "Pampers" młody, niedoświadczony, zadufany w sobie dziennikarz pieluszka z majtkami do jednorazowego użytku Jednorazowa pieluszka zamiast pieluchy pot. Synonimy słowa "Pampers" w słowniku polski pochłaniacz, pielucha to najpopularniejsze synonimy "Pampers" w tezaurusie polski. Gramatyka i deklinacja Pampers Declension of pampers singular plural nominative pampers pampersy genitive pampersa pampersów dative pampersowi pampersom accusative pampersa pampersy instrumental pampersem pampersami locative pampersie pampersach vocative pampersie pampersy. Pampers ®. Przykładowe zdania z " Pampers ". Odmiana Odmieniaj. Patrzę, jak Wanda obwąchuje pampersa. LR Zakupiłam dla Kate kolejne dwadzieścia ton pampersów. Do produkcji pampersów potrzebny jest nie tylko plastik, ale też duża ilość pulpy drzewnej i mnóstwo energii. Syn ma sraczkę, żona kazała mi kupić Pampersy. To tak, jakby Matka Teresa zaczęła chodzić łysym kolesiem w pampersach. Czemu wyglądasz, jakbyś się porobił w pampersa? Wygląda jakby dopiero co wyrosła z pampersów. Lepiej zacznij oszczędzać każdego centa, dziesiątkę i ćwierćdolarówkę. Koniec z pampersami. Wygotowywała butelki, gotowała i sprzątała, a czasem zmieniała pampersy. Ty założyłeś mi tego pampersa?

Dla inte­resu­ją­cego Cię słowa zna­leź­liśmy sy­no­nimy pampers synonimy gru­py wy­ra­zów bli­sko­zna­cznych o 3 róż­nych ka­tego­riach zna­cze­nio­wych lub używane w innych kontekstach, pampers synonimy. Zo­sta­ły pampers synonimy wy­świe­tlone od­dziel­nie. Przy nie­któ­rych po­zyc­jach, w na­wia­sach, mogą znaj­dować się do­dat­kowe ozna­cze­nia wska­zu­jące na przy­kład, że da­ne sło­wo uży­wane jest w mo­wie po­to­cznej, jest uwa­ża­ne za obra­źli­we lub żar­to­bliwe wy­jaś­nie­nia po­szcze­gól­nych ka­te­go­rii znaj­dziesz na do­le stro­ny. Najlepszymi odpowiedziami na pytanie: " Jakie znasz synonimy do słowa pampers? Pampers to inaczej pampers pot. Pampers to inaczej pielucha. Pampers to inaczej japiszon. W sumie znaleźliśmy tyle odpowiedzi na to pytanie: 3. Wyrazy bliskoznaczne do słowa PAMPERS Dla inte­resu­ją­cego Cię słowa zna­leź­liśmy sy­no­nimy lub gru­py wy­ra­zów bli­sko­zna­cznych o 3 róż­nych ka­tego­riach zna­cze­nio­wych lub używane w innych kontekstach, pampers synonimy. Szukaj synonimów do słowa.

uniwersalne chusteczki nawilżane do czyszczenia allegro

pieluchy pampers 5 cena

pampers pants pasek taśmy

Pampers synonimy. Pampers w słowniku polski

.

"pampers" - niemieckie tłumaczenie

.

Wygotowywała butelki, gotowała i sprzątała, a czasem zmieniała pampersy. Odchyl pampersa i sprawdź, czy narobił. Pampers to inaczej japiszon.

dsfsdf

pieluchy flanelowe misie

Hipochondria: „Chorobę wściekłych krów wmówiłem sobie, bo lubię kebaby” - SKRAWKI

Author: Matilar

0 thoughts on “Pampers synonimy

Add Comment

Your e-mail will not be published. Required fields are marked *